Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- Living Among the RichRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
TemptationRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 2.0