Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
CallRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5
CatsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 1.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 4.0