Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5