Movies
Ratings
230
ChefRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5
The Peanuts MovieRated ★ 3.0
The BoxtrollsRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 3.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5