Movies
Ratings
516
You've Got MailRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0