Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
SignRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5