Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
March of the Ants Season 2Rated ★ 4.0
March of the Ants Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 2.0