Series
Ratings
43- Into the SunlightRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Power of LoveRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
PenanceRated ★ 2.0
The Office Season 9Rated ★ 2.5
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0