Movies
Ratings
64
The Way HomeRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5