Titles you rated
MindhuntersRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Open GraveRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.5