Series
Ratings
12
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0