Movies
Ratings
136
The ClassicRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5