Series
Ratings
15
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0