Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5