Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
CarsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0