Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0