Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5- Love Your EnemyRated ★ 2.5
Bros On FootRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5