Movies
Ratings
19
District 9Rated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0