Series
Ratings
25- InuYashaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0