Series
Ratings
105
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 1.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0