Titles you rated
 Your Lie in AprilRated ★ 5.0 Your Lie in AprilRated ★ 5.0
 Wolf ChildrenRated ★ 5.0 Wolf ChildrenRated ★ 5.0
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 School of RockRated ★ 4.0 School of RockRated ★ 4.0
 Love 911Rated ★ 5.0 Love 911Rated ★ 5.0
 Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0 Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
 My Wife Got MarriedRated ★ 5.0 My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0 Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
 The Beauty InsideRated ★ 5.0 The Beauty InsideRated ★ 5.0
 A Story of YonosukeRated ★ 5.0 A Story of YonosukeRated ★ 5.0
 Closed NoteRated ★ 5.0 Closed NoteRated ★ 5.0
 BakumanRated ★ 5.0 BakumanRated ★ 5.0