Titles you rated
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 5.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0