Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
King of Prism: Shiny Seven Stars I - Prologue x Yukinojou x TaigaRated ★ 5.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 5.0
King of PrismRated ★ 5.0- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
One Sings The Other Doesn t L Une Chante L Autre PasRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 4.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.0