Titles you rated
- The Face of MoneyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5