Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5