Movies
Ratings
61
TitanicRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5- BlackRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0