Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0