Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0