Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0