Movies
Ratings
139
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0