Series
Ratings
37
City HunterRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0