Movies
Ratings
257
Bird BoxRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5