Titles you rated
ThorRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0