Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SeventeenRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.5