Series
Ratings
63
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Caught Between Marriage & DivorceRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 2.5- Skam France Season 6Rated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Skam France Season 4Rated ★ 1.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
Skam France Season 2Rated ★ 2.5
Skam France Season 1Rated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.0