Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0