Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5