Titles you rated
The PenthouseRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
SyndromeRated ★ 3.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
Life Special Investigation TeamRated ★ 4.0
Vampire FlowerRated ★ 2.5
The MusicalRated ★ 1.5- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
The 3rd HospitalRated ★ 3.0- Late Night HospitalRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Dream KnightRated ★ 3.0
素直になれなくてRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.0