Series
Ratings
17
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- BakumanRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5