Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 2.5
Door LockRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0