Series
Ratings
45- Sweet 20sRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Momin's RoomRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0