Series
Ratings
40
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0