Series
Ratings
42
Oh My GhostRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0