Series
Ratings
13
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
IRISRated ★ 1.5
SignalRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 0.5