Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
GungraveRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0