Series
Ratings
19
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5