Movies
Ratings
1895
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 1.5- Ushikubi VillageRated ★ 1.5
- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 1.5
Suicide Forest VillageRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Making of Jay KellyRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Howling VillageRated ★ 1.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5- Murder ReportRated ★ 1.5
Missing Child VideotapeRated ★ 2.0
IntruderRated ★ 4.0
Stigmatized PropertiesRated ★ 1.5
The Forbidden PlayRated ★ 1.0
Stolen Identity: The Last HackerRated ★ 0.5- SonyeoRated ★ 2.5
1BRRated ★ 1.5
Adventures of Electric Rod BoyRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 3.0
Young FrankensteinRated ★ 3.5