Titles you rated
DexterRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
Apple Cider VinegarRated ★ 2.0
The PaperRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 2.5
Captivated, by YouRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Love & DeathRated ★ 3.0
Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.5