Movies
Ratings
233
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0