Movies
Ratings
273
The HandmaidenRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Whispering Corridors 6: The HummingRated ★ 2.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 4.0
A PetalRated ★ 3.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 3.5